Reklama

Niemieckie środowiska lewackie dążą do zmniejszenia hałasu ulicznego. W ramach działań w tym kierunku Rada Federalna chce zakazać motocyklistom podró
Odpowiednie taktowanie zestawu napędowego może znacząco podnieść jego trwałość. Oprócz systematycznego smarowania, bardzo ważne jest mycie łańcucha oraz utrzymanie prawidłowego naciągu.
Sezon rusza lada moment. Już teraz przygotuj swój motocykl na nowe wyzwania! Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.
Pierwszy polski elektryczny motocykl crossowy konstruują studenci Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych przy Politechnice Wrocławskiej. Powstaje po to, aby wygrać międzynarodowe zawody SmartMoto Challenge w Barcelonie i Moskwie.
Dosyć regularnie na naszą skrzynkę mailową trafiają do nas Wasze maile z pytaniami jakie opony wybrać do motocykla typu „turystyczne enduro”.
Motocykl offroadowy przy całej swojej wspaniałości ma jeden słaby punkt. Nie bardzo nadaje się do jazdy po drogach publicznych.
To moja druga wizyta w Bośni i w dalszym ciągu uważałem, że to tylko zbieg okoliczności i nie można przekreślać całego kraju z powodu jednego lub dwóch incydentów. Na szczęście kolejne dni utwierdziły mnie w tym przekonaniu i na pewno jeszcze wrócimy

Reklama