Reklama

Miasto Stołeczne Warszawa oficjalnie pozwoli motocyklistom legalnie poruszać się po wszystkich buspasach. Jak informuje prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, pilotażowy program tego rozwiązania przyniósł pozytywne wyniki i teraz odpowiednie przepisy..
Pierwszym z polskich miast, które wprowadziło buspasy, czyli wydzielone odcinki ulic dla autobusów był Kraków. Sprawdzone na zachodzie Europy rozwiązanie dość szybko przyjęło się w innych polskich aglomeracjach. Szybko okazało się jednak...
Kategoria A2 to jedna z pośrednich kategorii na drodze do upragnionego "dużego A". Pozwala na poruszanie się szybszymi motocyklami niż kategoria A1, ale nadal nakłada pewne ograniczenia. Jakie? Tego dowiecie się poniżej..
Dokonując zakupu motocykla, szczególnie używanego często jednym z kryterium jest łatwość i szybkość odsprzedaży oraz stosunkowo niewielka utrata ceny. Jakie motocykle spełniają ten warunek? Postanowiliśmy spytać sprzedawcę w zaprzyjaźnionym komisie.
Jeśli zastanawiacie się kto stoi za budową maszyn klasy MotoGP i jaką trzeba mieć wiedzę aby takiego zadania się podjąć to Kurt Trieb jest tutaj znakomitą ilustracją zagadnienia.
Wszystko co dzieje się z motocyklem, począwszy od ruszenia z miejsca, aż do złożenia w zakręcie ma swój limit, swoje ograniczenie. Najczęściej jest on o wiele dalej, niż ci się wydaje.
Sprzedałeś motocykl? Pamiętaj o formalnościach!

Reklama