Reklama

Na przełomie 2022 i 2023 roku ma ruszyć produkcja polskich samochodów elektrycznych - zapowiada spółka ElectroMobility Poland odpowiedzialna za realizację tego projektu. Zdaniem ekspertów w dziedzinie elektromobilności będzie to bardzo ambitny, a zar
Prokuratura w Brunszwiku wniosła oskarżenie przeciwko byłemu szefowi Volkswagena Martinowi Winterkornowi. Głównym zarzutem jest oszustwo w sprawie afery spalinowej. Są też inne.
Podczas poznańskich targów największą wartością dla mnie są nie auta, które widzę na co dzień, lecz ludzie z pasją, których poznaję. W tym roku spotkałem polskiego producenta noktowizorów do samochodów, który je sprzedaje taniej niż niemieckie firmy.
To historyczny wyrok w sprawie wypadku drogowego. Sąd Okręgowy w Berlinie uznał, że dwóch kierowców, którzy podczas ulicznych wyścigów w centrum tego miasta spowodowali śmiertelny wypadek,
W minionym roku, w związku z utraconą legalizacją, zniknęło z naszych dróg ponad 250 fotoradarów. Jak informuje Główny Inspektorat Transportu Drogowego, sytuacja już wróciła do normy.
Najnowszy model Bugatti "La Voiture Noire" ustanowił rekord, jeśli chodzi o swoją cenę. Trzeba było za niego zapłacić (wraz z podatkiem) niewiarygodne 16,7 - 19 mln dolarów.
Z okazji Dnia Kobiet Mercedes-Benz przygotował reklamę opartą o słynną podróż Berthy Benz, która 5 sierpnia 1888 roku w tajemnicy przed mężem, udała się wraz z nastoletnimi synami, w podróż z Mannheim do Pforzheim samochodem skonstruowanym przez męża
Intensywnie pracujemy nad bateriami na elektrolit stały, ponieważ mają potencjał do zrewolucjonizowania rynku motoryzacyjnego. Dlatego nazywamy je "Świętym Graalem" elektryfikacji
Szwedzka firma Volvo produkująca samochody osobowe podała do wiadomości, że już wkrótce ograniczy maksymalną prędkość swoich pojazdów do 180 km/h. Ma to ograniczyć ilość wypadków drogowych, przede wszystkim tych ze skutkiem śmiertelnym.
Od dziś w Polsce obowiązują nowe wzory prawa jazdy. W zmienionym dokumencie nie znajdziemy już rubryki z adresem zamieszkania właściciela.

Strony

Reklama