Twoje auto

Reklama

Zdjęcie: 

Po raz pierwszy w Europie sprzedaż tradycyjnych hybryd wyprzedziła sprzedaż samochodów z silnikiem diesla - oświadczyło Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA)

pt., 02/11/2022 - 19:30 -- MagdalenaL
BERLIN, 2 lutego (Reuters) – Sprzedaż samochodów o tradycyjnym napędzie hybrydowym, które działają zarówno przez silnik spalinowy jak i akumulator, wyprzedziła w Europie sprzedaż samochodów z napędem diesla po raz pierwszy w 2021 r.

Niezapłacony zagraniczny mandat z wakacji: co ci zrobią, jak cię złapią?

czw., 12/23/2021 - 22:45 -- MagdalenaL
Nasz czytelnik ze Szczecina dostał zawiadomienie z magistratu w Pilznie (Czechy) z żądaniem zapłacenia mandatu: 1200 koron czeskich za przekroczenie prędkości o 22 km/h. Nie dyskutował i zapłacił – uznał, że we wskazanym czasie był w Czechach.

Kierowca przemierzył Wielką Brytanię od jej południowego końca do północnego i z powrotem vanem napędzanym wyłącznie olejem spożywczym

sob., 07/17/2021 - 22:09 -- MagdalenaL
Kierowca przejechał przez całą długość Wielkiej Brytanii vanem napędzanym jedynie olejem spożywczym z lokalnej smażalni.

Żółtawo zielony osad na samochodach? Skąd się wziął i czy jest groźny dla zdrowia lub lakieru na samochodzie?

czw., 06/03/2021 - 11:11 -- MagdalenaL
Ten charakterystyczny nalot często występuje w okresie pomiędzy majem a czerwcem. Nie jest to piasek z Sahary; jest to po prostu osad, który pojawia się na samochodach, czy też parapetach z powodu pylenia sosen.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Twoje auto